Basis garanderen

Bibliotheken hebben de omslag gemaakt van de klassieke uitleenbibliotheek naar de maatschappelijk educatieve Bibliotheek.
Maar hoe richt je een bibliotheekorganisatie efficiënt in?

Trends en ontwikkelingen vragen steeds weer om een nieuwe manier van werken. Denk aan digitalisering van werkprocessen, het beheer en doorontwikkeling van systemen, de logistiek, positionering van de Bibliotheek, beleid rondom collectioneren, HR-zaken, marketingplannen en een solide programmabegroting. Rijnbrink helpt in de ontwikkeling naar toekomstbestendige en robuuste organisatie.

Randvoorwaarden voor een robuuste organisatie

Om mee te bewegen in toekomstige veranderingen wil je als organisatie innoveren, (door)ontwikkelen en versterken.

Een robuuste, toekomstbestendige organisatie…

  • …is creatief en innovatief in het vinden van manieren om te kunnen voldoen aan haar (maatschappelijke) opgaven.
  • … heeft de financiën goed op orde en is goed bereikbaar en toegankelijk.
  • …heeft medewerkers en vrijwilligers die toegerust zijn om samen de veranderende maatschappelijke opgave het hoofd te bieden.

Thema’s

Om jouw organisatie te helpen robuust en toekomstbestendig te worden bieden wij diensten op onderstaande thema’s.

Bekijk onze dienstverlening

 

Onze adviseurs helpen je graag om met jouw bibliotheek het verschil te maken

Margreet Smit

Margreet Smit

Programmalijncoördinator Basis Garanderen

06 83 13 62 78 margreet.smit@rijnbrink.nl
Anja Nazloomian

Anja Nazloomian

Relatiemanager Bedrijfsvoering

06 12 22 64 18 anja.nazloomian@rijnbrink.nl
Janneke Bloemheuvel

Janneke Bloemheuvel

Adviseur Marketing & Communicatie

06 12 84 58 08 janneke.bloemheuvel@rijnbrink.nl
Remko Hekkers

Remko Hekkers

Adviseur Marketing

06 82 12 40 58 remko.hekkers@rijnbrink.nl
Marjolein Laninga

Marjolein Laninga

Organisatie adviseur

06 58 71 95 57 marjolein.laninga@rijnbrink.nl
Jeroen de Graeve

Jeroen de Graeve

Strategisch adviseur

06 82 22 53 97 jeroen.degraeve@rijnbrink.nl
Ria Kamphuis – van der Veen

Ria Kamphuis – van der Veen

subsidiecoördinator

06-13252776 ria.kamphuis@rijnbrink.nl