Rijnbrink adviseert bij allerlei marketing- en communicatievraagstukken. Van stakeholdercommunicatie tot klantenbinding en van merkstrategie tot instore communicatie. Ook ontwikkelen we regelmatig contentpakketten voor verschillende projecten, waar bibliotheken in Gelderland en Overijssel gebruik van kunnen maken.
Hoe positioneer je de Bibliotheek? Hoe vertaal je de landelijke merkstrategie van de Bibliotheek naar jouw lokale situatie? Wat is hét verhaal van jouw Bibliotheek en hoe breng je die het beste over? Welke doelgroepen zijn relevant en hoe bereik je die? Hoe geef je vorm aan marketingplannen? Wil je aan de slag met ledenwerving? En hoe organiseer je de marketing en communicatie binnen de Bibliotheek het beste? Met deze en andere vragen helpen we je graag.
- We geven marketing- en communicatieadvies.
- We ontwikkelen marketing- en communicatieplannen (strategisch en operationeel) en voeren deze uit.
Marcom Buzz & Meet Up
Houd jij je bezig met Marketing en Communicatie in een Bibliotheek? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief: de Marcom Buzz. Zo blijf je op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in het vakgebied. Je wordt dan ook uitgenodigd voor onze 'Meet Ups'. Tijdens deze bijeenkomsten nemen we je mee in actuele en inspirerende thema's.