Onze mensen

Op zoek naar een specifiek contactpersoon van Rijnbrink? Hieronder vind je een aantal van onze mensen. Natuurlijk hebben we daarnaast nog veel meer fantastische collega’s, die ook geweldig werk leveren!

Management

Bernard Fransen

Bernard Fransen

Directeur

bernard.fransen@rijnbrink.nl
Mark Deckers

Mark Deckers

Bestuurssecretaris

06 22 55 29 37 mark.deckers@rijnbrink.nl
Judith Heyliger

Judith Heyliger

Netwerkmanager provincie Overijssel

06 42 39 47 31 judith.heyliger@rijnbrink.nl
Michael Smit

Michael Smit

Netwerkmanager provincie Gelderland

06 57 62 92 30 michael.smit@rijnbrink.nl
Evelien Kloosterboer

Evelien Kloosterboer

Manager Bedrijfsvoering

06 52 06 69 87 evelien.kloosterboer@rijnbrink.nl
Hanneke Schopman

Hanneke Schopman

Manager Educatie, Cultuur en Samenleving

06 12 42 62 80 hanneke.schopman@rijnbrink.nl
Wout Ligterink

Wout Ligterink

Manager Cultuureducatie en Musidesk

06 20 77 59 51 wout.ligterink@rijnbrink.nl

Relatiemanagers bibliotheken

Ildiko van Veldhuizen

Ildiko van Veldhuizen

Relatiemanager bibliotheken (West) Gelderland

06 12 85 92 81 ildiko.vanveldhuizen@rijnbrink.nl
Willy Blom

Willy Blom

Relatiemanager bibliotheken (Oost) Gelderland

06 82 60 02 16 willy.blom@rijnbrink.nl
Joyce Holthausen

Joyce Holthausen

Relatiemanager bibliotheken (Oost) Overijssel

06 45 28 05 26 joyce.holthausen@rijnbrink.nl
Astrid Kroon

Astrid Kroon

Relatiemanager bibliotheken (West) Overijssel

06 13 92 83 97 astrid.kroon@rijnbrink.nl
Anja Nazloomian

Anja Nazloomian

Relatiemanager Bedrijfsvoering

06 12 22 64 18 anja.nazloomian@rijnbrink.nl

Programmalijncoördinatoren bibliotheken

Jeannette Hofman

Jeannette Hofman

Programmalijncoördinator Jeugd & Onderwijs - Overijssel

06 22 38 18 02 jeannette.hofman@rijnbrink.nl
Iris Meuleman

Iris Meuleman

Programmalijncoördinator Jeugd & Onderwijs - Gelderland

06 23 78 16 60 iris.meuleman@rijnbrink.nl
Paul Hulman

Paul Hulman

Programmalijncoördinator Participatie & Zelfredzaamheid - Overijssel

06 12 32 31 92 paul.hulman@rijnbrink.nl
Hanneke Schut

Hanneke Schut

Programmalijncoördinator Participatie & Zelfredzaamheid - Gelderland

06 13 24 92 91 hanneke.schut@rijnbrink.nl
Bart van Bergen

Bart van Bergen

Programmalijncoördinator Persoonlijke Ontwikkeling

06 18 13 32 97 bart.vanbergen@rijnbrink.nl
Margreet Smit

Margreet Smit

Programmalijncoördinator Basis Garanderen

06 83 13 62 78 margreet.smit@rijnbrink.nl

Bedrijfsvoering

Evelien Kloosterboer

Evelien Kloosterboer

Manager Bedrijfsvoering

06 52 06 69 87 evelien.kloosterboer@rijnbrink.nl
Marjolein Pruim

Marjolein Pruim

Teamleider Marketing en Communicatie

06 22 43 58 05 marjolein.pruim@rijnbrink.nl
Eric van der Wal

Eric van der Wal

Teamleider Financiën

06 19 67 56 25 eric.vanderwal@rijnbrink.nl
Hans Bender

Hans Bender

Teamleider Facilitair en Logistiek

06 53 84 92 73 hans.bender@rijnbrink.nl
Anja Nazloomian

Anja Nazloomian

Relatiemanager Bedrijfsvoering

06 12 22 64 18 anja.nazloomian@rijnbrink.nl

Vacature

Teamleider Digitalisering & Informatievoorziening

Cultuureducatie

Wout Ligterink

Wout Ligterink

Manager Cultuureducatie en Musidesk

06 20 77 59 51 wout.ligterink@rijnbrink.nl
Merel ten Elzen

Merel ten Elzen

Adviseur Cultuureducatie

06 23 73 47 98 merel.tenelzen@rijnbrink.nl
Meriam de Kanter

Meriam de Kanter

Adviseur Cultuureducatie

06 51 49 79 13 meriam.dekanter@rijnbrink.nl
Karin Klomp

Karin Klomp

Adviseur Cultuureducatie

06 12 33 26 41 karin.klomp@rijnbrink.nl
Elin Groot Rouwen

Elin Groot Rouwen

Adviseur Cultuureducatie

06 83 98 35 20 elin.grootrouwen@rijnbrink.nl

Musidesk

Wout Ligterink

Wout Ligterink

Manager Cultuureducatie en Musidesk

06 20 77 59 51 wout.ligterink@rijnbrink.nl
Joop Boerstoel

Joop Boerstoel

Adviseur Musidesk

06 53 80 18 81 joop.boerstoel@rijnbrink.nl
Ria Kornet

Ria Kornet

Adviseur Musidesk

06 51 99 71 61 ria.kornet@rijnbrink.nl
Anne Marie Roetgerink

Anne Marie Roetgerink

Adviseur Musidesk

06 82 32 84 45 annemarie.roetgerink@rijnbrink.nl
Adriënne Versteegen

Adriënne Versteegen

Adviseur Musidesk

06 82 67 27 98 adrienne.versteegen@rijnbrink.nl