Nieuwe gezichten en vertrouwde krachten in ons team Collectie
Het team Collectie is volop in beweging! We nemen afscheid van vertrouwde gezichten en maken kennis met nieuwe collega’s. Graag stellen we de veranderingen aan je voor.

Rommie met pensioen
Per 1 oktober nemen we afscheid van onze gewaardeerde collega Rommie, die na vele jaren met pensioen gaat. Met haar deskundigheid en betrokkenheid leverde zij een grote bijdrage aan het thema Collectie. We zijn haar dankbaar voor alles wat ze heeft betekend en wensen haar alle goeds voor de toekomst.
Nieuwe collega’s
Tegelijkertijd verwelkomen we nieuwe collega’s: Djuna en Laurie zijn sinds 18 augustus onderdeel van ons team als adviseur collectie. Djuna brengt waardevolle ervaring mee uit de boekhandel, terwijl Laurie haar kennis uit de archiefwereld inzet. Beiden staan te popelen om hun expertise en enthousiasme in te zetten voor de bibliotheken in onze regio.
Vertrouwde gezichten
Daphne blijft als projectleider en adviseur collectie een vertrouwd en verbindend gezicht. Met haar ervaring en betrokkenheid is zij een belangrijke schakel in de samenwerking met bibliotheken.
Ook Anneke is sinds januari actief binnen het thema Collectie. Vanuit haar brede ervaring met onderwerpen als gezinsaanpak, onderzoek en diversiteit en inclusie, verrijkt zij het team met waardevolle kennis en inzichten.
Constance maakt het team compleet. Zij richt zich op de onderwijscollectie en zorgt ervoor dat deze actueel en relevant blijft.
Team Collectie
Met dit sterke en veelzijdige team zetten we ons samen in voor een toekomstgerichte, inspirerende en relevante collectie voor alle bibliotheken in onze regio.