Datum
do 12 november
Tijd
12:30 - 13:30 uur
Locatie
Online
Aantal deelnemers
5 – 15

Lunchwebinar | Ontdek AI in de marketing en communicatie

Open inschrijving

Hoe kun je met AI slimmer, sneller en persoonlijker communiceren met je doelgroepen? Waar voegt AI echt waarde toe? En hoe zorg je dat technologie jouw werk ondersteunt, zonder dat het menselijke verhaal verloren gaat? Tijdens dit online lunchwebinar krijg je actuele inzichten, inspirerende voorbeelden en praktische handvatten voor het gebruik van AI binnen marketing en communicatie.

Programma

In één uur praten we je bij over de mogelijkheden van Artificial Intelligence (AI). Denk aan het analyseren van doelgroepen, het ontwikkelen van content, het personaliseren van communicatie en het slimmer uitvoeren van terugkerende werkzaamheden.

Je krijgt korte inhoudelijke presentaties, voorbeelden uit de praktijk en ruimte om met elkaar in gesprek te gaan. Zo kun je de inzichten vertalen naar je eigen werk.

De precieze invulling van het programma volgt binnenkort. Je kunt je nu al aanmelden. Zodra het programma compleet is, ontvang je meer informatie. Heb je vooraf een vraag of onderwerp dat je graag aan bod ziet komen? Geef dit dan door aan de specialist die deze activiteit begeleidt.

Voor wie?

Dit webinar is voor professionals die werken bij een bibliotheek of cultuurorganisatie met een openbare bibliotheekfunctie in Overijssel of Gelderland en meer willen weten over de inzet van AI binnen marketing en communicatie. De bijeenkomst is interessant voor onder anderen:

  • Communicatiemedewerkers en -adviseurs
  • Programmamakers en projectleiders
  • Marketingmedewerkers en -adviseurs

Deelname en aanmelden

Voor medewerkers van bibliotheken en cultuurorganisaties met een openbare bibliotheekfunctie in Overijssel en Gelderland is deelname kosteloos. Werk je bij een organisatie buiten Overijssel of Gelderland? Ook dan ben je welkom. Voor deelnemers van buiten ons werkgebied geldt een bijdrage van € 45 per persoon als tegemoetkoming in de organisatiekosten.

Aanmelden kan tot twee dagen voor de start van het webinar.

 

Meld je aan

 

MarketingKracht: samen maken we het verschil
Deze activiteit is onderdeel van het programma MarketingKracht. Binnen dit programma delen we kennis, doen we nieuwe inspiratie op en ontwikkelen we praktische oplossingen die bibliotheken en cultuurorganisaties met een openbare bibliotheekfunctie verder helpen.

MarketingKracht wordt mogelijk gemaakt door de provincies Overijssel en Gelderland. Meedoen aan het programma? Kijk op: www.rijnbrink.nl/marketingkracht. Nieuwsgierig naar MarketingKracht activiteiten? Bekijk de agenda op Rijnbrink Campus.